Produkty

 

  STROPNÍ CHLAZENÍ/VYTÁPĚNÍ V SUCHÉ VÝSTAVBĚ

Bezhlučný stropní panel na topení i chlazení. Toto energeticky úsporné stropní topení se obzvláště hodí do půdních vestaveb, kanceláří, loftových bytů nebo škol. Jedná se o vynikající způsob chlazení, které na rozdíl od klimatizace nepůsobí lidem zdravotní potíže. Na výběr máte variantu s hladkým a děrovaným povrchem. Děrovaný povrch stropního topení působí zároveň jako zvuková izolace stropu. Ideální řešení pro alergiky.

  TOPNÉ SOKLOVÉ PANELY

Sálavé topné panely poskytují hřejivé teplo během krátké chvíle a zamezují vzniku vlhkosti a plísní. Hodí se do domů a bytů, ale i škol nebo komerčních prostor. Můžete si vybrat mezi třemi typy provedení: volně stojící topné panely, topné panely umístěné na stěnu nebo panely s dodatečným obložením. U prvních dvou druhů si můžete vybrat barvu dle svého gusta z nabídky 200 barevných odstínů. Jsou vhodné i ke skleněným plochám.

  TOPNÉ PODLAHOVÉ KONVEKTORY

Ideální řešení ke všem proskleným stěnám. Topné konvektory jsou zapuštěné do podlahy a velmi nenápadné. Uvidíte jen elegantní vrchni mřížku, skrz kterou proudí teplý vzduch. Hřejivý tepelný štít se vytvoří během chviličky a ochrání vás tak před venkovním chladem. Podlahové konvektory připravíme na míru vašemu prostoru a v barvě dle vašeho výběru (zlatá, stříbrná, hnědá). Hodí se do bytů i komerčních prostor.

  PODLAHOVÉ TOPENÍ PRO SUCHOU VÝSTAVBU

Superštíhlý suchý systém podlahového topení se snadnou a rychlou regulací. Montáž podlahového topení VarioComp je velmi snadná. Trubky VarioProFile jsou účinnější než jiné systémy a díky zalití v kompaktní výplni optimálně vedou teplo. Podlahové topení VarioComp je energeticky úsporné a ekologické. Zahřeje studený prostor za krátkou chvíli, proto je často montováno i na taková místa, jako jsou kostely nebo kláštery.

  PODLAHOVÉ TOPENÍ PRO MOKROU VÝSTAVBU

Podlahové topení pod dlaždice, laminát, parkety i kámen. Zahřeje studené nohy a ušetří vám náklady. Ideálně se hodí pro kombinaci s dalšími ekologickými a úspornými prvky, jako jsou solární systémy, kotly na biomasu nebo tepelná čerpadla. Pro průmyslové využití nabízíme speciálně přizpůsobené trubky. Tak jako na naše ostatní systémy topení a chlazení poskytujeme i na toto podlahové topení záruku 10 let.

  STĚNOVÉ VYTÁPĚNÍ/CHLAZENÍ V SUCHÉ VÝSTAVBĚ

Ekologický a nízkoteplotní univerzální systém stěnového topení a chlazení je vhodný pro dřevostavby, zděné domy, průmyslové stavby, půdní prostory i pro rekonstrukce. Stěnové topení pokryje rozsáhlé plochy a je velice energeticky úsporné. Navíc je maximálně flexibilní: díky 8 druhům panelů splní topení všechny požadavky vaší stavby. Při využití k chlazení je systém tichý, bez průvanu a bez alergenů.

  STĚNOVÉ PODOMÍTKOVÉ VYTÁPĚNÍ/CHLAZENÍ

Osvědčené topení a chlazení Variotherm SystemWall a EasyFlexWall je ozkoušené 20 lety praxe po celé Evropě. Nabízí skvělý poměr cena/výkon, je bezhlučné a šetří vaše náklady. Díky jednomu systému tak získáte v létě příjemné zdravé ochlazení bez průvanu a alergenů, v zimě příjemné teplo a pocit pohody. Je vhodné jak do pokojů bytů a domů, tak do veřejných prostor. Přináší komfort také návštěvníkům hradů a pevností po celé Evropě.